Nasz Zespół

Inspirujemy w dzieciach dobre nawyki żywieniowe, aby mogły procentować w przyszłości.

http://symfonia-smakow.pl/wp-content/uploads/2020/12/team.png

Główny atut Symfonii Smaków to świetni kucharze, których połączyła pasja do gotowania oraz chęć do promowania zdrowego odżywiania wśród najmłodszych.

Symfonia Smaków powstała z myślą o najmłodszych. Gotujemy dla Dzieci i z myślą o Dzieciach. Szanujemy wybory dzieci. Ważne są skład, zapach i wygląd posiłku.

Na chwilę obecną reprezentujemy zgrany TEAM, który składa się nie tylko z grupy profesjonalistów, ale przede wszystkim ludzi, którzy lubią ze sobą współpracować i tworzyć smakowite dania dla najmłodszych.

Zostało l stworzone miejsce pracy, gdzie jest kultura, serdeczność i miła atmosfera. Wszystkich łączy jeden cel, aby praca była dobrze wykonana a posiłki smakowały i podobały się Dzieciom.

Działamy w systemie HACCP
Stały nadzór dietetyka
Stali i sprawdzeni dostawcy
http://symfonia-smakow.pl/wp-content/uploads/2020/12/team1.png

MÓWIĄ O NASOpinie i referencje

“Różnorodne, ciepłe, zdrowe i smaczne posiłki dostarczane są codziennie, punktualnie w estetycznych pojemnikach. Z przyjemnością możemy zarekomendować przyszłym klientom. Polecam każdemu, kto szuka godnej zaufania firmy cateringowej.”

“Posiłki przyrządzane są ze świeżych produktów, są smaczne i urozmaicone w odpowiedniej gramaturze. Zawsze uwzględniane są alergie i nietolerancje pokarmowe dzieci.”

”Firma jest elastyczna i otwarta na sugestie z naszej strony. Pracownicy firmy cechują się dużą kulturą osobistą, dzięki czemu współpraca jest bezkonfliktowa. Z pełnym przekonaniem rekomenduję firmę jako dostawce posiłków dla dzieci.”

Chcesz dołączyć do naszego Teamu?Skontaktuj się z nami

  http://symfonia-smakow.pl/wp-content/uploads/2020/12/logo-e1606783385166.png
  Kontakt
  508 219 423
  Poznań i okolice
  biuro@symfonia-smakow.pl
  http://symfonia-smakow.pl/wp-content/uploads/2020/12/Warstwa-222.png
  bt_bb_section_top_section_coverage_image